Ã–VRIGT / Smycken / Knapp (dds) 4297070

nr 429 7070

Stig Lindberg

(1916-1982), Sverige

Knapp (dds), kvinna, Stig Lindberg (1916-1982) för Gustavsberg, 1950-tal, grön glasyr, 5.5 x 3 cm, signerad: '(Studiohanden) Stig L'

Utrop:

1.000 kr

Såld:

550 kr

måndag 25 september 2006
kl 16:00:01

23/9 19:39:55 1      ledande budet*

Stig Lindberg

Läs mer om Stig Lindberg